Googe Siteler İçin Kaçınılmaz En Etkili Pazarlama Aracı Olmuştur 

Arama motorlarının önemini Google'nın yaygınlaşmaya başlamasıyla öğrenmiş; arama motorları pazarındaki pastadan pay alma çabasına girilmiştir. İnsanlar internet üzerinde ürün ve hizmet arama yapmaktadırlar. Zaten bilindiği gibi internetin temeli araştırmaktır; ve bu amaçta da aracılık eden arama motorlarıdır; bu sektörde en etkili arama motoru da ? Sevgili Google'dir.
 
Ancak bilgi ve araştırma için günlük hayatının çoğu kısmını Google'de geçiren kullanıcılar kısa süre içerisinde; sponsor reklam yeri ve arama sonuçlarının farkını anlamış ve direk olarak arama sonuçlarına yönelmişlerdir.
 
Bunu anlayan firma ve site sahipleri, yeni ve etkili bir ticari silah doğduğunu fark etmiştir; bu silahın ismi ise başarılı bir SEO, çalışmasıdır; Seo sitemize fayda sağlayacağı gibi zararda verebilir bu konuya titizlik ve önem göstermenizi öneririz.
 
Böylece Reklam verenler SEO'ya yönelip ürün ve hizmetlerini sunmaya başlamışlardır; Bu sunumlardan %80 dönüşüm oranları yakalamışlar ve böylece SEO günümüzdeki ticari pazarlama etkenlerinden biri olmuştur.
 
SEO Bu kadar popüler olmakta haklıdır diye düşünüyor ve seo nedir ? isimli makaleme bu sayfamdan sürekli yeniliklerle devam edeceğimden sayfamızı takip etmenizi öneririz.